Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.zivotvpohode.cz / Celulitida / Kosmetika - péče o tělo / Phytoderma Zahřívací zeštíhlovací gel 150ml
foto
Phytoderma Zahřívací zeštíhlovací gel 150ml
Zařazeno do kategorie:
Kosmetika - péče o tělo
Výrobce, příp.dovozce:
Hedelab, Belgie
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 366 Kč
ID zboží 003875
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Celulitida, Kosmetika, Pokožka, Pro Ženy

Parametry:
Gely/Emulze/Balzámy

Intenzivní anticelulitní kúra s mořskými řasami a esenciálním olejem ze skořice. Viditelné výsledky již po 10 dnech používání.

-Podporuje pokrevní pokožky
-Zlepšuje lymfatickou drenáž
-Snižuje křehkost žilních stěn
-Dodává pokožce minerální látky 
-Podporuje obnovu kolagenu
-Zmírňuje vznik strií
-Napomáhá stahování pórů, štěpení tuků a detoxikaci tkání 

VLASTNOSTI: Spojení účinků výtažků z mořských řas, přesličky, břečťanu a jírovce příznivě působí na poškozenou nebo povolenou pokožku a nově utváří siluetu postavy. Již po 10 dnech používání zaregistrujete výrazné omezení výskytu celulitidy a nepůvabných tukových polštářků. 
Díky bohatému obsahu stopových prvků, vitaminů a minerálních látek podporuje mezibuněčnou výměnu a vylučování odpadních a toxických látek z těla. Snižuje nahromadění tuku a přebytečné vody v tkáních.
Gel působí jako tonikum cévní soustavy se silným účinkem vitaminu P, který snižuje křehkost kapilár a průchodnost jejich stěn. Aktivuje krevní oběh a napomáhá zpětnému toku žilním systémem.
Obsahuje velké množství křemíku a draslíku, které se díky svým regeneračním a posilujícím účinkům podílí na vytváření některých složek pokožky jako je kolagen a elastin. Zvyšují pružnost pokožky, což napomáhá předcházet vzniku strií.
Obsažené esenciální oleje z citronu vyvolají adstringentní účinek, z rozmarýnu posílení krevního oběhu.
Přítomnost až 90% skořicových aldehydů vyvolává na místě aplikace hřejivý účinek, aktivuje krevní oběh, a tím se zvyšuje absorpce aktivních zeštíhlujících látek.

Způsob použití: Přiměřené množství gelu naneste 2x denně ráno a večer jemnou masáží na postižená místa. Pokračujte v aplikaci nejméně 2 týdny bez přerušení. Hřejivý účinek gelu vyvolává zvýšení prokrvení pokožky a tím ošetřená místa na chvíli zčervenají. Proto nedoporučujeme nanášet bezprostředně po teplé koupeli, neboť hřejivý pocit může být velmi silný.

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
199 Kč
Virde, ČR / Nyní nedostupné
Gel obsahuje výtažky z kakaových bobů, které účinně ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 003875 Phytoderma Zahřívací zeštíhlovací gel 150ml

 
Přeposlat tuto položku č. 003875 Phytoderma Zahřívací zeštíhlovací gel 150ml na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama