Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Liftea Šalvěj 30 tobolek
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Liftec CZ, ČR
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 95 Kč
ID zboží 004970
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Detoxikace, Doplňky stravy, Játra, Pocení, Zdraví

Parametry:
Tablety / Kapsle

Liftea Šalvěj 

Složení: šalvěj lékařská (Salvia officinalis) – mikronizované listy (99 %), seleničitan sodný, kapsle rostlinná naturální. Bez lepku, bez laktózy, bez přidaných cukrů, bez přidaných aditivních látek. 

Doporučené dávkování: 1–2 kapsle denně dostatečně zapít sklenicí vody. Max. 2 kapsle za den. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Při dlouhodobém užívání (2 až 3 měsíce) doporučujeme 3 týdenní přestávku. 

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Vhodné i pro diabetiky a osoby s bezlepkovou dietou.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 004970 Liftea Šalvěj 30 tobolek

 
Přeposlat tuto položku č. 004970 Liftea Šalvěj 30 tobolek na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama