Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Americké Mega Brusinky 60tbl.
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Walmark, ČR
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 288 Kč
ID zboží 006242
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Antioxidanty, Brusinky, Imunitní systém, Močové cesty, Doplňky stravy, Zdraví

Parametry:
Tablety / Kapsle

Americké Mega Brusinky 

Složení: brusinkový extrakt, mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearát hořečnatý, talek; stabilizátory: karboxymethylcelulóza, hydroxypropyl methylcelulóza, hydroxypropylcelulóza; koncentráty (citrón, černý rybíz, ředkvička), barvivo: oxid titaničitý; bavlníkový olej.

Dávkování: 1 tableta denně.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
159 Kč
Walmark, ČR / Nyní nedostupné
Americké Mega Brusinky  Složení: brusinkový extrakt,...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 006242 Americké Mega Brusinky 60tbl.

 
Přeposlat tuto položku č. 006242 Americké Mega Brusinky 60tbl. na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama