Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Mega Mineral pack 60 tbl/ 1450g
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce, příp.dovozce:
Trec Nutrition, USA
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 599 Kč
ID zboží 003893
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Doplňky stravy, Imunitní systém, Multivitamíny, Sport, Vitalita, Vitamíny a minerály, Zdraví, Únava

Parametry:
Tablety / Kapsle

Mega Mineral Pack 

Makro a mikroelementy tvoří skupinu sloučenin, které se řadí mezi nezbytné sloučeniny, protože je organismus člověka nedokáže syntetizovat. Tyto sloučeniny mohou v našem těle plnit mnohou funkcí, např.: regulace vody a elektrolytů, účastní se při transportu impulsů v nervové soustavě, vytváří buňky v organizmu a reguluje metabolické procesy bílkovin a sacharidů. 

Dávkování: Doporučená denní dávka k užití je 2 x 1 tableta po jídle. Přípravek zapijte 300ml vody

Upozornění! Není možné překročit denní doporučovanou dávku. Přípravek není možné aplikovat jako náhrada pří jiné dietě. Přípravek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám.

Způsob uchování: uchovávat v suché místnosti, v uzavřeném balení, v teplotě 15-25 °C, v místě, které je nedostupné dětem.

OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
377 Kč
Trec Nutrition, USA / Nyní nedostupné
- Vysoká výkonnost a účinná regenerace - Minerály nezbytné ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 003893 Mega Mineral pack 60 tbl/ 1450g

 
Přeposlat tuto položku č. 003893 Mega Mineral pack 60 tbl/ 1450g na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama